LED žárovky SAMSUNG, moduly, LED pásky, komponenty
ZNAČKY
NOVINKY
06. 02. 2017
Recenze LED žárovky E27 SAMSUNG 810lm, 10.8W

Recenze LED žárovky značky SAMSUNG E27 810lm, která je vhodnou alternativou za klasickou vláknovou žárovku o výkonu 60W. Současné ceny již nejsou překážkou pro investici do LED osvětlení.

24. 01. 2017
Značkové LED žárovky za pakatel

Značkové LED žárovky za pakatel O důvod méně kupovat čínské šunty, protože značkové LED žárovky SAMSUNG u nás koupíte za pakatel.

ANKETA

Uvažujete o koupi LED pásku?

39 (10 %)

10
141 (35 %)

35
58 (15 %)

15
162 (41 %)

41

Hlasů: 400

O nás

Projekt Techline.cz si klade za cíl uspokojit široké spektrum zákazníků hledajících levné a přitom kvalitní LED produkty. Internet je dnes přehlcený nabídkou různorodé kvality s obrovskými cenovými rozdíly. Techline je obchodem s širokým sortimentem LED produktů a odpovídající jakostí za ty nejlepší ceny.

Řada zákazníků se potýká s novými pojmy v oblasti LED svícení a zabřehá do spousty různých zkratek symbolů, hodnot a parametrů. Naší snahou je vždy prezentovat zboží s maximem pravdivých a ověřených informací bez klamavých a uměle navyšovaných parametrů výrobků.

Techline.cz je ideální obchodem s optimálním spektrem LED výrobků, který usnadňuje zákazníkovi výběr. Skvělý poměr cena / výkon je zaručený.

Sortiment produktů v naší nabídce je vždy vykrytý naším vlastním skladem. Disponujeme vlastními skladovými prostory a díky optimalizaci všech kroků prodeje obdržíte své zboží v nejnižší možné dodací lhůtě, pečlivě zabalené proti jakémukoliv poškození.

Veškeré zboží v naší nabídce prošlo testováním, neobsahuje zakázané látky. Ke zboží je k originálnímu anglickému manuálu rovněž přiložen manuál v českém jazyce.

Jsme schopni zajistit a dodat materiál špičkové kvality pro profesionální firmy zabývající se instalacemi osvětlení včetně příslušenství. Pracujete-li s LED na profesionální úrovni, rozhodně nás kontaktujte pro bližší spolupráci. Na základě vzájemné dohody a smluvních podkladů zajišťujeme individuální dodávky kvalitních materiálů za velice příznivé ceny.

LED technologie při správném výběru mohou výrazně snížit výdaje za elektřinu. Jsme tu proto, abychom vám pomohli se zorientovat a zvolit správný výrobek se zachováním nízké pořizovací ceny.

Techline.cz je prodejnou s nízkými cenami LED produktů, ucelenou nabídkou a možností dodat odpovídající výrobek.

Děkujeme všem zákazníkům kteří se rozhodli pro nás - Díky a těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Tým Techline.cz
Jsme tu pro Vás

TOPlist