LED žárovky SAMSUNG, moduly, LED pásky, komponenty
ZNAČKY
NOVINKY
06. 02. 2017
Recenze LED žárovky E27 SAMSUNG 810lm, 10.8W

Recenze LED žárovky značky SAMSUNG E27 810lm, která je vhodnou alternativou za klasickou vláknovou žárovku o výkonu 60W. Současné ceny již nejsou překážkou pro investici do LED osvětlení.

24. 01. 2017
Značkové LED žárovky za pakatel

Značkové LED žárovky za pakatel O důvod méně kupovat čínské šunty, protože značkové LED žárovky SAMSUNG u nás koupíte za pakatel.

ANKETA

Uvažujete o koupi LED pásku?

39 (10 %)

10
141 (35 %)

35
58 (15 %)

15
162 (41 %)

41

Hlasů: 400

Značkové LED žárovky za pakatel

24. 01. 2017 14:23

O důvod méně kupovat čínské šunty, protože značkové LED žárovky SAMSUNG u nás koupíte za pakatel.

Už je to tady! Srazili jsme ceny LED žárovek na minimum. Nyní už nemusíte kupovat čínské LED žárovky s obavou. Kupte si přímo originální LED žárovku SAMSUNG za cenu nižší než no-name výrobky v LIDLu nebo na internetu.

Vyvarujte se nákupu nekvalitních LED žárovek

Od počátku prodeje LED žárovek jsme naše zákazníky utvrzovali ve smysluplnosti upřednostnění kvalitních výrobků před typickým importem z Číny, kterým je zahlcen celosvětový trh. Marná jsou videa na Youtube poukazující na nekvalitní ba i nebezpečné zpracování, komponenty neodpovídající předpisům, nevalné dílenské zpracování, chabé hodnoty. Marná jsou varování na diskuzních fórech. Králem trhu je CENA, CENA, CENA. Na tu slyší každý zákazník nedbaje varovných signálů.

 

Vtip o LED žárovkách

 

Valná většina internetových prodejců nabízí nepřeberné množství různých LED žárovek od každého typu - nesmyslně, chaoticky, k ničemu. Stačí se zamyslet. Doposud jsme si u základní patice E27 vystačili s 3-5 variantami od 20W do 100W. Přesto však lidé kupují všelijaké "kukuřice", "okurky" a jiné LED absurdity.

Levné LED žárovky - značkové

Udělejte za těmito nákupy tlustou čáru. Pokud se chystáte teprve LED žárovky nakupovat - tím lépe že jste tady. Přinášíme vám za více než atraktivní ceny levné LED žárovky SAMSUNG. Tuto produktovou řadu hodláme nadále rozšiřovat o další nové typy - vždy za ty nejlepší ceny, aby i ti nezatvrzelejší testovači "kukuřic" a "okurek" neměli důvod utrácet zbytečně své peníze.

Autor: Richard Marvan

Galerie

Komentáře k článku: Značkové LED žárovky za pakatel

TOPlist