LED žárovky SAMSUNG, moduly, LED pásky, komponenty
ZNAČKY
NOVINKY
06. 02. 2017
Recenze LED žárovky E27 SAMSUNG 810lm, 10.8W

Recenze LED žárovky značky SAMSUNG E27 810lm, která je vhodnou alternativou za klasickou vláknovou žárovku o výkonu 60W. Současné ceny již nejsou překážkou pro investici do LED osvětlení.

24. 01. 2017
Značkové LED žárovky za pakatel

Značkové LED žárovky za pakatel O důvod méně kupovat čínské šunty, protože značkové LED žárovky SAMSUNG u nás koupíte za pakatel.

ANKETA

Uvažujete o koupi LED pásku?

39 (10 %)

10
141 (35 %)

35
58 (14 %)

14
167 (41 %)

41

Hlasů: 406

Nový LED pásek s bočním svitem

28. 09. 2010 18:56

Sortiment LED pásků jsme rozšířili o nový typ pásku s čipy, které vyzařují do boku pásky. LED pásek je pouhých 5mm široký a 1,5mm vysoký.

LED pásek s bočním svitem držíme trvale skladem. Můžete si jej již dnes on-line zakoupit.

Nízký profil LED pásku s bočním svitem jej předurčuje k využití v mnoha různých případech. Výška pásku pouhých 1.5mm a šířka 5mm což umožňuje umístit pásek téměř kamkoliv. Kvalitní a výborně přilnavá 3M lepící páska na zadní straně LED pásku usnadňuje instalaci. 12V LED čipy vrhají světlo do boku pásku pod úhlem 130 stupňů. Flexibilní LED pásek je navržen optimálně tak, aby nedocházel k žádným nežádoucím světelným efektům. LED pásek se vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie což předstvuje další úsporu peněz v porovnání s jinými typy osvětlení.

Flexibilní pásek s bočním svitem nalezne uplatnění:

  • osvětlení v případech kde nelze použít LED pásek o větších rozměrech
  • vnitřní dekorativní osvětlení budov
  • osvětlení soch, exponátů, prodejních polic a regálů
  • osvětlení kuchyňské linky
  • negativní osvětlení reklamních písmen

Tento LED pásek se vyznačuje stejně jako ostatní LED produkty velmi nízkou energetickou náročností. 1m LED pásku s bočním svitem má spotřebu pouhých 4.8W.

LED pásek s bočním svitem vyžaduje napájení 12V napájecím zdrojem. Maximální délka LED pásku je 5m. Při seriovém spojení více pásků (překročení délky 5m) dochází k poklesu napětí a ztrátě energie což se projevuje nižší svítivostí. Pro tento případ je nutné zapojit LED pásky paralelně a poté hlídat dostatečnou kapacitu napájecího zdroje.

Galerie

Komentáře k článku: Nový LED pásek s bočním svitem

TOPlist