LED žárovky SAMSUNG, moduly, LED pásky, komponenty
ZNAČKY
NOVINKY
06. 02. 2017
Recenze LED žárovky E27 SAMSUNG 810lm, 10.8W

Recenze LED žárovky značky SAMSUNG E27 810lm, která je vhodnou alternativou za klasickou vláknovou žárovku o výkonu 60W. Současné ceny již nejsou překážkou pro investici do LED osvětlení.

24. 01. 2017
Značkové LED žárovky za pakatel

Značkové LED žárovky za pakatel O důvod méně kupovat čínské šunty, protože značkové LED žárovky SAMSUNG u nás koupíte za pakatel.

ANKETA

Uvažujete o koupi LED pásku?

39 (10 %)

10
141 (35 %)

35
58 (14 %)

14
167 (41 %)

41

Hlasů: 406

AL profily pro LED pásky a LED lišty

08. 08. 2011 20:47

Vhodné nejen pro výrobu kuchyňského světla. Mnoho typů profilů pro designové a funkční LED osvětlení.

K sortimentu LED produktů nabízíme ucelenou sérii různorodých hliníkových profilů s eloxovaným povrchem. Tyto profily mají jedinečný design a jsou vhodné jak pro výrobce kuchyní, tak pro bytové designéry.

Na přání upravíme profil a LED pásek na požadovaný rozměr. Skladem držíme veškerý sortiment včetně koncových krytek a montážních úchytů.

Profily díky použitému materiálu odvádí teplo z LED diod což se pozitivně projevuje na životnosti LED. LED Profily v naší nabídce byly velice citlivě designovány tak, aby skvěle doplnily kuchyňskou linku, polici, stěnu, vytvořily samostané funkční osvětlení.

Jedinečný naklapávací systém

Mnohem jednodušší práce než s konkurenčními produkty.

K dispozici jsou na výběr opálový nebo čirý difusor, který není nutné nasouvat jako tomu je u drtivé většiny konkurenčních výrobků, ale pouze lehce nacvaknout. Tuto skutečnost ocení zejména výrobci kuchyní a designéři, kteří s profily pracují často.

Příklad typů AL profilů pro LED dle použití

 

Galerie

Komentáře k článku: AL profily pro LED pásky a LED lišty

TOPlist